Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malá Kladenská

17. 1. 2010
12. září 1985 se konal 4. ročník běhu Malá Kladenská. Tento lesní běh pořádala Sparta Doly Kladno, ředitelem závodu byl Štefan Kovačík. Před odstartováním vzpomenuli účastníci památky dlouholetého kladenského rozhodčího Antonína Čadka, který krátce předtím zemřel. Start závodu byl u bývalého kolotoče. Závod se konal ve všední den.

Výsledky:
Muži vytrvalci 7400m:  1. Klesnil Jiří    24:25     Poldi Kladno
                                   2. Klesnil Ivo    24:37      Poldi Kladno
                                   3. Hartman Q.  24:40      Loko Kladno
                                   4. Zámiš Z.       25:01      Poldi Kladno
                                   7. Urbanec V.  28:01      Poldi Kladno
                                  12.Netušil V.    34:14      Loko Kladno

Muži veteráni 7400m:  1. Fiedler M.    27:37    ÚVVTŘ
                                   2. Hlusička J.   27:43    TJLSP
                                   3: Tlustý L.       28:45    Loko Kladno

Muži mílaři 3620m:      1. Kroužil V.    13:47    Poldi Kladno
                                   2. Šubrt V.       14:07    Rekrea Třtice

Ženy 3620m:               1. Klesnilová Jiřina       14:25   
                                   2. Procházková Alice   15:05     Loko Kladno
                                   3. Livorová Renata       15:27    Poldi Kladno
                                   4. Nedvědová Alena     17:36    Loko Kladno
                                   5. Nohejlová M.           18:02    Poldi Kladno
                                   6. Nohejlová Vl.           18:59    Poldi Kladno

Obrazek

zleva:L.Tlustý, J.Hlusička, J.Klesnilová, J.Klesnil, R.Livorová, A.Procházková
zády:
Štefan Kovačík

Obrazek

zleva:Q.Hartman, L.Tlustý, J.Hlusička, J.Klesnilová, J. Klesnil, V.Urbanec, R.Livorová, Z.Zámiš, A.Procházková, A.Nedvědová

Autor fotografií: Leoš Kučera

11. září 1986 se konal 5. ročník lesního běhu Malá Kladenská. Tento ročník se konal za slunečného počasí.

Výsledky:
Muži vytrvalci 7500m        1. Klesnil J.       24:07   Poldi Kladno
                                           2. Hartman Q.    24:11    Loko Kladno
                                           3. Klos V.          24:45    Loko Kladno
                                           4. Kamenský M. 25:03   Poldi Kladno
                                           5. Kučera L.       25:30   Kladno
                                           6. Potůček J.      26:00   DZ Dubí
                                           7. Žák Z.             26:32   Kladno
                                           8. Kučera Z.       26:45   Loko Kladno
                                           9. Jindra M.        26:50   FTVS Pha
                                         10. Nedvěd P.      27:17   LSK1
                                         11. Srp L.             29:30   Poldi kladno

Vytrvalci - veteráni 7 500m    1. Hlusička J.       26:34   LS Praha
                                                  2. Fiedler M.        27:10   ÚVVTŘ Pha
                                                  3. Tlustý L.          27:31   Loko Kladno
                                                  4. Šubrt V.           27:37   Rekrea Třtice
                                                  5. Kusebouch R. 30:42   Loko Kladno
                                                  6. Sikora J.           35:29  Triatlon Kladno

Mílaři, 3500m      1. Kroužil Vl.      13:05   Poldi Kladno

Ženy, 3500m        1. Hadrabová E.     15:04   Poldi Kladno
                              2. Ducháčková O.  16:01   Poldi Kladno
                              3. Popová M.         20:02   Poldi Kladno

10. září 1987 se konal 6. ročník lesního běhu Malá Kladenská

Výsledky :
Muži vytrvalci do 39 let  7500m   1. Klesnil J.        22:37(trať.rek.)  Poldi Kladno
                                                         2. Poduška J.      23:24   Poldi Kladno
                                                         3. Šajgal M.        26:09   SoPřel
                                                         4. Nedvěd P.       28:45   SpKladno
                                                         5. Vimr J.           29:50   SoDříň
                                                         6. Nouzovský V.30:29  Poldi Kladno
                                                         7. Kučera L.       31.09  Loko Kladno
                                                         8. Kučera Z.       31:09  Loko Kladno
                                                         9. Petrášek K.    32:15  Poldi Kladno
                                                       10. Koblic M.      32.57  Loko Kladno
                                                       11. Kutnar M.      35.32  Poldi Kladno

Muži vytrvalci veteráni nad 40 let  7500m
                                                        1. Hlusička J.       27:03  LS Praha
                                                        2. Kroužil V.       27:33  Poldi Kladno
                                                        3. Fiedler M.        28.20  ÚVVTŘ
                                                        4. Srp L.               28:51  Poldi Kladno
                                                        5. Biško M.          29:51  SoNuč
                                                        6. Bodlák K.        31:09  Loko Kladno
                                                        7. Sikora J.           31:09  LS Kladno
                                                        8. Stubiger R.       31:09 LS Kladno
                                                        9. Tlustý L.           31:09  Loko Kladno
                                                      10. Skalák Z.          32:55  Loko Kladno
                                                      11. Čapek J.           33:15  LS Praha
                                                      12. Kusebouch R. 34:24 Loko Kladno

Muži mílaři 3620m       1.    
                                                  

9. srpna 1988 se konal 7. ročník lesního běhu Malá Kladenská

Výsledky:
Muži vytrvalci do 39 let  7500m   1. Hartman Q.    23:22   Poldi Kladno
                                                         2. Poduška J.      23:23   Poldi Kladno
                                                         3. Kučera Zd.     25:53   Loko Kladno
                                                         4. Vimr J.           28:23   SoDříň
                                                         7. Pucholt J.       29:19   TJ Unhošť
                                                         8. Preisler E.      29:31   Poldi Kladno

Veteráni nad 40 let  7500m     1. Tlustý L.       26:24   Loko Kladno
                                                  2. Čermák J.      26:27   Poldi Kladno
                                                  3. Kroužil Vl.   27:22   Poldi Kladno
                                                  4. Fiedler M.     27:36   ÚVVTŘ Praha
                                                  5. Srp L.             29:44   Poldi Kladno
                                                  6. Sikora J.         31:16   Loko Kladno
                                                  7. Skalák Z.        31:28   Loko Kladno
                                                  8. Špergl F.        34:49   Loko Kladno
                                                  9. Koblic M.      38:16   Loko Kladno

Muži mílaři  3520m         1. Simbartl P.       11:24   SnKV
                                           2. Kusebouch R.  15:03  Loko Kladno
                                           3. Kulda S.           16:01  Poldi Kladno
                                           4. Vojna               16:36  SpKladno

Ženy 3520m:   1. Nedvědová A.      15:22   Loko Kladno
                         2. Nohejlová M.       17:39   Poldi Kladno
                         3. Nohejlová Vl.      18:18   Poldi Kladno


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář